Yaz ayları yaklaşırken en büyük sorun fazla kilolardır. Fazla kilolarla başa çıkabilmek için tek başına diyet ya da tek başına spor etkili olmayacaktır. Eğer metabolizmanız yavaş ise ne yaparsanız yapın kilo verme konusunda takılıp kaldığınız noktalar olacaktır. Fit Tea bu anlamda sizi kendinize getirecek bir üründür. Fit tea, organik yeşil çay , oolong wu yi, goraka meyvesi özü ve daha fazlasının güçlü bir karışımını içeren bir yenilenme çayıdır. İçinde bulunan bitkiler sayesinde vücudunuzu kilo verme konusunda hızlandırırken toksinleri uzaklaştırarak cildinizden tırnağınıza kadar her yerinize doğal anti oksidan etkisi ile yenilenmeler yapacaktır.Vücudunuzda bulunan toksinlerin uzaklaştırılması aynı zamanda karaciğerinizi de rahatlatacaktır.

Fit Tea dünya üzerinde bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmiş ve memnuniyet  dönüşleri almıştır.  Öyle ki Ashley Benson  Fit Tea kullanıcısı olduğunu takipçileriyle paylaşmaktan çekinmemiştir. Fittea metabolizmanızın yavaşlamasından kaynaklı oluşan şişlikleri gidermekle işe başlayacaktır. Kullanmaya başladığınız günden itibaren ödemlerinizden uzaklaşarak daha hafif bir vücuda kavuşacaksınız. Bununla birlikte karbonhidratların depolanmasını engelleyerek kilo alımınızın önüne geçmeye yardımcı olur.  Alınan karbonhidratların parçalanarak enerjiye dönüşmesini sağlar böylece yağ depolamak zorunda kalmazsınız.

Karbonhidratın yağa dönüşümünü engelleyerek yağ deposuna katkı sağlamadığı gibi aynı zamanda yağ parçalanmalarına da katkıda bulunan Fit Tea spor yaparken de kullanılabilecek ideal bir üründür. Spor yaparken gerekli vücudunuzda yağ yakımı sonrası oluşan atık maddelerin atılmasını sağlayarak daha fresh ve temiz bir vücut ile şekillenmenize yardımcı olacaktır.

Fit Tea Nasıl Kullanılır?

Fit tea kullanımı oldukça basittir. 1 fincan sıcak su içerisine 1 tatlı kaşığı  ekleyerek bir kaç dakika bekletilir. Daha sonra tüketilir. Gün içerisinde en iştahlı olduğunuz saati tespit ederek o saatten en erken 45 dakika kadar önce tüketmeniz faydalı olacaktır.  Gluten ve sodaya alerjisi olanlar içinde uygun bir çaydır.

Fit Tea İçeriği

Fit tea tam bir doğallık deposudur. İçeriğinde bulunan bitkilerden yeşil çay, zencefil bitkileri kilo vermenizi desteklerken  antioksidan özellikli  nar ve Organik ROOIBOS sayesinde vücudunuzdaki zararlı maddelerden arınacak. Ayrıca balın sağladığı tat ve doğal glikozda size enerji sağlayacaktır.

 

 


Fit tea

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?